HİZMETLERİMİZ

EMLAK ÇEKİMİ

Gün geçtikçe değişen estetik anlayışı ve bununla beraber gelişen müşteri odaklı Gayrimenkul & Emlak piyasasında havadan çekim bir diğer adı DRONE ÇEKİMİ ile bir gayrimenkulün çevresini çekici bir bakış açısıyla kaydederek pazarlamada kullanmak yeni nesil emlak profesyonelleri için gelişen teknolojinin en iyi ve en etkili yöntemidir. Yeni ev sahipleri ve potansiyel müşteriler her zaman için ilgilendikleri gayrimenkulün nerede ve hangi mahallede olduğu, etrafında neler var-neler yok? Gibi başlıca soruların cevaplarını ararlar. Müşteri sunumlarınızda, gayrimenkul ile ilgili fazla bir şey anlatmanıza gerek kalmadan her şeyi net bir biçimde ortaya koyarak müşterinin direk algısına ve direk karar alma duygusuna hitap edeceğinize emin olabilirsiniz.

Drone, portföyünüzdeki bir gayrimenkulün çevresini, konumunu, uzaklığını, yönlerini, avantajlarını vurgulayan ve ona yakın olan her şeyi (binalar, evler, yollar, ağaçlar, okullar, parklar, marketler, vb) yukarıdan kuş bakışıyla tanıtan yegane araçtır.

KURUMSAL VİDEO ÇÖZÜMLERİ

Tesislerinizi ya da fabrikalarınızı tanıtmanın en basit ve en başarılı metodu olan fabrika çekimleri hizmetlerimiz ile yüksek kalitede eşi benzeri olmayan görüntüler, fabrika ya da tesisinizin kalitesiyle büyüklüğünü kanıtlar. Firma lansmanınızdaki farkı görmek için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel müşterilerinize, tesisinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağını fabrika havadan çekimi hizmetimiz ile gösterebilirsiniz. Bu da üretiminizin ne derece kaliteli olduğunu tanıtmanızı ve müşterilerin ilgisini çekmenizi sağlar.

Drone ile video ve fotoğraf çekim hizmetlerimizde dilediğiniz alanın dilediğiniz yükseklikte yasal sınırlar içerisinde hem uygun hem de fazlasıyla kaliteli fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyoruz.

4K kalitede SHGM kayıtlı DRONE araçlarımızla kamera sarsıntı engelleyici düzeneklerle hiç sarsıntı olmadan 4K çözünürlüklü videolar elde edebiliyoruz. Aynı sistemle yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde dilenilen açıdan ve yükseklikten fotoğraflar da elde edebiliyoruz.

Havadan 360 derece Sanal Turla mekanınızı, projelerinizi, özel alanlarınızı havadan 360 derece görüntülemenizi sağlıyoruz.

İnşaat bölgeleri, binalar, göller, turistik yerler, tarihi yerler gibi alanları SHGM Lisanslı Drone pilotlarının havadan 360 derece görüntülemesiyle sanal tur çekimleri yapıyoruz.

Birçok alanda kullanılan havadan sanal tur projeleri ile bakış açısını değiştiren bir yaklaşım ile sizi bir adım daha ileriye götürecektir.

DRONE ÇEKİMİ

Firma, ürün ya da hizmetin havadan görüntülenmesi gerektiği ve istendiği durumda, son teknoloji 4K drone, yetkili ve ehliyetli sertifikalı personel, gerekli yazılım ve donanım ile, kaliteli ve profesyonel bir görüntüleme süreci yaşanır. Drone Çekimi müşteri üzerinde olumlu etkileri ispatlanmış görüntüler, tanıtım aşamasında her mecrada yayınlanabilecek görüntülere dönüştürülür. Bu çözüm, müşterilerinizin hızlı ve olumlu bakışlarını sağlar, görselliği artırır, prestij sağlar.

Drone Çekimi Günümüzde Tanıtım Filmleri, Reklam Filmleri, Konserler, Sosyal Medya Filmleri, Açılışlar, Canlı Yayınlar, Açık Hava Etkinlikleri, Organizasyonlar, TV programları, Diziler ve sinema çekimleri gibi farklı konularda drone çekimi çözümün bir parçası olmaktadır…

ETKİNLİK ÇEKİMİ

En gelişmiş teknolojili kameralara sahip dronelarımız ile havadan görüntüleme, hava çekimi, havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi ve kurgu montaj gibi hizmetlerimiz ile çok hızlı ve çok kaliteli görüntüleri sizlere sunuyoruz.

Etkinlik ve tanıtım hususunda havadan görüntüleme olmazsa olmazlardan biridir. Anı olarak ya da sosyal medyada daha büyük bir topluluğa erişmek maksadıyla etkinlik ve tanıtım faaliyetlerinde havadan görüntüleme işlemini dronelarımız ile yapıyoruz.

En estetik görüntüler havadan görüntülenir. Bu sebeple dronelar en maliyet dostu çözümdür. Bu nedenle havadan görüntüleme, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi isteklerinizde yüksek teknolojili cihazlarımız ile sizlere güzel sonuçlar sunuyoruz. İsterseniz de kurgu montaj işlemi yapıyoruz.

Hayattaki en önemli dönüm noktalarından biri olan düğün etkinliklerinde dronelar ile görüntü almayı unutmayın. Zira şöyle ki en hoş görüntüler havadan alınır.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

CAP MEDYA, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onaylı eğitim ve sertifikaların tamamına sahiptir. Çekimler, tüm yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanızın herhangi yasal bir cezaya maruz kalmaması için, havadan çekim hizmeti alacağınız firmalarda bu niteliklerin uygunluğunu mutlaka kontrol ediniz.