Kurumsal Video Çözümleri

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Tesislerinizi ya da fabrikalarınızı tanıtmanın en basit ve en başarılı metodu olan fabrika çekimleri hizmetlerimiz ile yüksek kalitede eşi benzeri olmayan görüntüler, fabrika ya da tesisinizin kalitesiyle büyüklüğünü kanıtlar. Firma lansmanınızdaki farkı görmek için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel müşterilerinize, tesisinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağını fabrika havadan çekimi hizmetimiz ile gösterebilirsiniz. Bu da üretiminizin ne derece kaliteli olduğunu tanıtmanızı ve müşterilerin ilgisini çekmenizi sağlar.

Drone ile video ve fotoğraf çekim hizmetlerimizde dilediğiniz alanın dilediğiniz yükseklikte yasal sınırlar içerisinde hem uygun hem de fazlasıyla kaliteli fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyoruz.

4K kalitede SHGM kayıtlı DRONE araçlarımızla kamera sarsıntı engelleyici düzeneklerle hiç sarsıntı olmadan 4K çözünürlüklü videolar elde edebiliyoruz. Aynı sistemle yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde dilenilen açıdan ve yükseklikten fotoğraflar da elde edebiliyoruz.

Havadan 360 derece Sanal Turla mekanınızı, projelerinizi, özel alanlarınızı havadan 360 derece görüntülemenizi sağlıyoruz.

İnşaat bölgeleri, binalar, göller, turistik yerler, tarihi yerler gibi alanları SHGM Lisanslı Drone pilotlarının havadan 360 derece görüntülemesiyle sanal tur çekimleri yapıyoruz.

Birçok alanda kullanılan havadan sanal tur projeleri ile bakış açısını değiştiren bir yaklaşım ile sizi bir adım daha ileriye götürecektir.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir